Mobilių kubilų nuoma

Kombinuota galinga Hidro masažinė sistema ( oras-vanduo ) su srovės intensyvumo reguliavimu , bei spalvotas Led apšvietimas. Kubilas visuomet yra nukeliamas nuo transportavimo platformos , todėl įlipimas yra lengvesnis ir saugesnis dėl mažesnio aukščio iki pagrindo. Tauragės miesto ribose pristatymas nemokamas. Pristatome taip pat ir į kitus miestus.

Baidarių nuoma

Dviviečių , bei vienviečių baidarių nuoma. Visiems plaukiantiems gelbėjimosi liemenės suteikiamos nemokamai. Taip pat galima po plaukimo pabūti gamtoje, mūsų stovyklavietėje. Įrengtoje stovyklavietėje galima vakaronė, tvarkinga laužavietė aprūpinta malkomis. Tinklinio aikštelė, erdvi lauko pavėsinė.

Vandens irklenčių nuomą!

Išsinuomoti mūsų irklentes galite trumpam pasiplaukiojimui arba visam savaitgaliui. Galite rinktis pasiplaukiojimą Šešuvies upe, Gaurės tvenkiniu arba bet kokiame kitame Jūsų pasirinktame vandens telkinyje. Mūsų vandens irklentės yra kompaktiškame krepšyje, kuris tilps į daugumos lengvųjų automobilių bagažines, todėl jų transportavimas yra labai patogus

AR ESI PASIRUOŠĘS PRAMOGOMS?